niedziela, 11 września 2011

Nasz kochany Harry Angel...

Nasz kochany Harry Angel po raz kolejny podaje nam definicję Prawdziwego Anarchizmu...

neo-poganizm jest większą alternatywą niż np chrześcijaństwo. jest przeciw obecnemu układowi "władzy" - instytucjonalnego kościoła katolickiego, wiary powszechnie panującej itd. "sojusz ekstremów" jest idealną partią dla człowieka anty-systemowego. im większa ekstrema tym lepiej. czego wy oczekujecie, po partiach które startują w wyborach? chyba nie tego, żeby były "anarchistyczne" bo tego już kurwa nie rozumiem. mają być to partie anty-mainstreamowe i anty-establishmentowe, burzące "normalność" w Polsce - powszechnie panujące przekonania, i reguły. mogą być skrajni naziści, ważne że nie są z mainstreamu. nie wiem po co się pchacie też na "skrajną lewicę". to nie jest anarchizm. Anarchizm jest Nihilizmem a nie Lewicą czy Prawicą. co za różnica kto się określa skrajną prawicą, interesuje Cię to? tak samo - co Cię interesuje kto jest skrajną lewicą? bo mnie to w ogóle nie interesuje. interesuje mnie kto będzie łamał prawo, normy społeczne, normy moralne, normy etyczne, poprawność polityczną, będzie łamał jakiekolwiek ograniczenia i zakazy związane Władzą, jeśli Władza mówi że "antysemityzm" jest zły to znaczy że jest DOBRY. jeśli Władza mówi mi że "szerzenie mowy nienawiści" jest złe to znaczy że jest DOBRE. jeśli ktoś mówi że coś co jest popierane przez Władzę jest Złe to jest DOBRY. nie ma znaczenia po której stronie stoi Władza! jedyne znaczenie ma kto stoi po przeciwnej stronie!!! możecie sobie robić z "portalu anarchistycznego" jakieś socjalistyczne pacyfistyczne zielone gówno, ale nie zmieni to faktu czym jest Anarchizm, Prawdziwy Anarchizm. Anarchizm jest przede wszystkim odrzuceniem jakiejkolwiek Władzy, i jakichkolwiek obowiązujących Zwyczajów, bo jest odrzuceniem Obowiązku. trzeba wyznawać daleko posuniętą Tolerancję, dla wszelkich "ekstremalnych" poglądów, oraz zainteresowań wyrażanych przez kiekolwiek mniejszości. kiedy próbuję nakierować was czasem na myślenie illegalistyczne, nihilistyczne, czy insurekcjonistyczne blokujecie wątki. nie wiem w takim razie czego oczekuje ten wasz "anarchizm". mam wrażenie że tu rośnie jakiś kolejny Joszka Fiszer :)

przez układ którego twarzą ekonomiczną był Leszek Balcerowicz. moim zdaniem nie na takie hasła powinniśmy zwracać uwagę. ja postuluję hasła wzywające do terroryzmu a nie "jebania" :) moim zdaniem powinno się w ludziach wzbudzać nie brak szacunku dla rządzących co rozumie się samo przez się, ale wzbudzać w nich nienawiść, dążącą do chęci zemsty i odwetu, zmierzających również do eksterminacji fizycznej przedstawicieli władzy. nie chodzi o to żeby ich obrażać, ale żeby się zaczęli bać. Anarchizm musi oznaczać nie tylko bierny opór przeciwko władzy, ale zagrożenie zmierzające nie tyle do odwrócenia porządku, ile krwawej rewolucji, która zemści się na wszelkich rządzących do tej pory. później najwyżej można okazać czasem miłosierdzie, ale tylko czasem.

piątek, 29 lipca 2011

Byłem anarchistą do czasu...

Tytuł: byłem anarchistą do czasu Nick: Czytelnik CIA (niezweryfikowane)

byłem anarchistą do czasu gdy nie zobaczyłem was z jebanymi kurwami
żydowskimi i pedałami! huj wam w dupe!!!

sobota, 26 marca 2011

Kilka nowości

Program polityczny
NARÓD NASZ KOCHANY ma w d..ie wszystko, a skąd wiem? miałem zapał i chęci stworzyć nową, wolną od naleciałości komunistycznych, nieprzekupną i nastawioną na poprawę bytu ludzi partię polityczną i co? No właśnie, pomimo starań na stronie tylko kilka wizyt i 1 mail ŻENADA. Każdy narzeka ale nikt nie chce nic zrobić, dalej chcą być oszukiwani i okradani przez wiejską. Gdzie została przetransplantowana krew powstańców? co z pozostałościami po solidarności? Czy wszyscy są już tak ogłupieni, że nawet nie mają ochoty na poprawę własnego państwa? Niestety kapitalizm nie upadnie, więc trzeba go zmienić od środka, przerobić go w taki sposób, by pracował na korzyść obywateli, a nie na korzyść mniejszości, czyli potentatów. Jeżeli jest w Polakach jeszcze choć iskra nadziei to proszę o odzew na ppinternautow.pun.pl Powoli zaczynam wierzyć, że nie ma w nas już krwi słowiańskiej, tylko niewolników...

Kiedy ludzie przestaną stosować argumenty o Hitlerze?
ze strony Katoli żadnej manipulacji w tym nie było Hitler to menda która wprowadziła aborcję. proste.

Warto rozmawiać?
Publiczna debata z udziałem faszystów byłaby niedopuszczalna. Jeszcze by się okazało, że mają rację. Lepiej zatem zastosować cenzurę prewencyjną,prawda? Ech, wolnościowcy, czy aż tak bardzo niepewni jesteście swoich argumentów, że musicie się uciekać do cenzury?

Opolskie - urodziło się tam trzech redaktorów CIA, więc to pewnie prawda, bo dwóch z nich już tam nie mieszka! :>
lewactwo nigdy nie istnialo i nie zaistnieje w Opolu.wiem co mówie. ODRA OPOLE ANTI ANTIFA

Ależ wniosę dużo do dyskusji! Moja nauczycielka w szkole specjalnej mówi, że jestem najmądrzejszy w klasie!
Ale my lubić gołe dupy.... ;-]]]]

Stara gadka...
Żydzi to naziści naszych czasów - tak samo uważają siebie za najwyższą rasę, jak niemcy w 3 rzeszy, naród wybrany. Nazi Jews Fuck Off!
żydów do tej pory boli że musieli tam pracować za darmo...
A Drugą Wojnę wywołali Żydzi żeby stworzyć Izrael. Proste kojarzenie faktów: Kryzys (czyli żydowscy a jakże bankierzy) -> III Rzesza -> Wojna -> Izrael.
(Reszty nie cytuję, bo są bardzo długie)

Relacja z manify wg pewnego łysiejącego pana...
""zamienia się w 5 dzieciaków" Jeżeli na koncert wpada 5 dzieciaków i robi co chce a pancipa boi się wyjść to tylko świadczy o groźnej antifie :D:D:D Ja bym otrzymywał wersję o 30 przynajmniej mniejszy wstyd. "chodzić w podróbach od "skośnych" hehe jeden chłopak miał kurtkę Henry Lloyda ,na którą nie starczyła by wam przyczepa puszek :D:D "plus mała gruba bonheadka" za to feministki i lezby są kwiatem urody słowiańskiej , ch*jem kolegi bym ich nie tknął Teraz wielka napinka ze strony lewactwa a na manifie jedyne na co było was stać to obraza w myślach . Ciekawe czy antifa chodziła by sobie bezkarnie na manifie organizowanej przez narodowców . :D:D"

Przepraszamy, ale pomylił pan chyba cia z wykopem...
Już nie mogę się doczekać aż w końcu sprywatyzują wszystkie polskie kopalnie...Wywalić związki zawodowe, zlikwidować 14, 15 czy co tam oni jeszcze maja, zrównać wiek emerytalny z innymi zawodami! I górnictwo będzie rentowne i opłacalne, bo na razie to wszyscy dokładają a węgiel tańszy kupują w Czechach.

Seksizm comes back
panią z gazety wyborczej trochę poniosło delikatnie mówiac...szkoda mi jej... kolejna samotna kobieta, z kotem pewnie...takie sa najgorsze
(chodzi o tą, która pisała o "kobiecie bitej za drzwiami" w reklamie)
źrebi was jtu wszystkich równo...doszukiwanie się czegoś czego nie ma jest chore... zajmijcie sie swoimi sprawami a nie pierdolicie głupoty o jakieś przemocy... szkoda mi niektórych

Typowe dla naziola... Ciekawe co jeszcze ma robić anarchista oprócz umierania z głodu bez słowa skargi?
Kiedy niektórzy anarchiści przestaną się skarżyć że władza ich źle traktuje bo przez 24h nie dano im jeść, pić i spać? Czy wy jesteście z Amnesty International a może z Fundacji Helsińskiej?

Plus standardowe:
Anarchizm to syf.

poniedziałek, 24 maja 2010

Rasistowscy miłośnicy policji

Po zamordowaniu przez policję handlarza na warszawskiej Pradze:

A jakby to bambus zajebał policjanta, to bilibyście mu brawo? Lewackie cwelostwo.


Podpisano: Anarchopederasta

Znowu na siłę chcecie robić bohatera z kolorowego.Obyście się nie przejechali tak jak z niejakim simonem molem który zaraził kilkanaście waszych aktywistek.I to była w sumie jedyna dobra rzecz jaką zrobił :D

piątek, 21 maja 2010

Głosuj na pajaca!

Możesz wierzyć w cuda ale lepiej zagłosuj na Janusza Korwin Mikke!

Nie chcesz żeby doszło do tego co w Grecji? Głosuj na Janusza Korwin Mikke!

Autentyk z usuniętych komentarzy :-)

czwartek, 13 maja 2010

Mizogin pospolity

biedna feministka chce po prostu zwrócic na siebie uwagę, nie wierze w te jej bzdury...

PMS + glupota nie wróży nic dobrego. A do policjanta z nożem? Na jego miejscu zrobił bym to samo. Bardzo dobrze jej tak

Feministka,anarchistka...i kto tu jest nawiedzony czy "jebniety"...jesli pisalas w tekscie o dredach ktore nosisz to przynosisz im ogromny wstyd...

Anarchofeministka - kobieta w dredach.

Pomogli

Tym razem pomogliśmy czytelnikom CIA nie zniżać się do poziomu dyskusji zwanego powszechnie absurdem lub cyrkiem. Przy okazji dodajemy kolejne definicje do Słownika Menażerii CIA.

To niby co mamy jeść? sory ale mało kto jest na tak zajebistym poziomie ewolucji jak ty, że do przeżycia wystarczy mu woda i światło słoneczne tudzież energia kosmosu. Bo przypominam, że rośliny to też żywe istoty i zjadanie ich niczym nie różni się od zjadania zwierząt.

Wegetarianizm - wysokie stadium ewolucji polegające na żywieniu się światłem słonecznym, wodą i/lub energią kosmosu. Wegetarianie uważają, że rośliny i zwierzęta są żywymi istotami, dlatego nie wolno ich jeść.

A przynajmniej nasz niewegetariański dyskutant tak uważa (przypomina to napominanie feministek, by zajęły się kobietami doświadczającymi przemocy domowej zamiast pierdolić o tragicznej sytuacji kobiet na rynku pracy).

a marchewek się nie morduje? one same wychodzą z ziemi i błagają żeby je zjeść? skąd wiesz, że marchewki chcą być zjedzone? może za 100 lat ktoś odkryje, że też maja uczucia?

Pożywienie - to, co chce być zjedzone.

Pomyśl o jakimś warzywie... Czy to była marchewka?
Pomyśl o warzywie występującym w dyskusji z wegetarianinem - czyżby nadal marchewka (krzycząca przy wyciąganiu jej z ziemi)?

Już jedne mój komentarz w tym wątku został ocenzurowany kończę na tym odwiedziny na tym portalu. Wegetarianinem nie jestem i każde moje zetknięcie się z wegetarianami coraz bardziej mnie do niego zniechęca.

O kurde... On naprawdę chciał nim zostać! Wstydźcie się komentatorzy z wątku Krwawa zatoka delfinów!